Корнійчук просить суд відпустити його під грошову заставу

Екс-перший заступник міністра юстиції Корнійчук просить суд замінити йому підписку про невиїзд на узяття на поруки депутатами Ради або розглянути можливість заміни запобіжного заходу на внесення грошової застави.

Колишній перший заступник міністра юстиції Євген Корнійчук просить Печерський районний суд Києва замінити йому підписку про невиїзд на узяття на поруки депутатами Верховної Ради. Відповідне клопотання він заявив на попереднім судовому засіданні у кримінальній справі проти нього.

Корнійчук просить суд задовольнити його прохання про передачу на поруки двох депутатів парламенту.

При цьому екс-чиновник просить суд у разі відмови в задоволенні вищевідзначеного клопотання розглянути можливість заміни запобіжного заходу на внесення грошової застави.

Якщо й цьому клопотанні буде відхилено судом, Корнійчук просить дозволити йому вільно пересуватися по Україні для виконання службових обов'язків адвоката й обов'язків голови Соціал-демократичної партії, лідером якої він є.

Відповідно до даної Корнійчуком підписки про невиїзд, він не може виїжджати за межі Києва.

Як повідомлялось, Корнійчук також просить суд закрити справу проти нього. 22 грудня 2010 року Генеральна прокуратура порушила справу проти Корнійчука за підозрою в перевищенні службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки.

Читайте також:

Справою Корнійчука зайнялася Європа

Зять глави Верховного суду сидів у СІЗО як особливо небезпечний злочинець

Корнійчук втратив за гратами 12 кілограм

ВідеоКорнійчук просить суд відпустити його під грошову заставу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: