Королевська: найважливіше для нас - щоб кожен голос був підраховано чесно

Чесний і об'єктивний підрахунок голосів у Луганській області - найголовніше завдання на даний момент.

Королевська
Наталія Королевська: Найважливіше для нас - щоб кожен голос був підраховано чесно
Чесний і об'єктивний підрахунок голосів у Луганській області - найголовніше завдання на даний момент. Про це заявила на брифінгу журналістам Наталія Королевська, народний депутат України, керівник виборчого штабу Юлії Тимошенко «Донбас».

«Найважливіше для нас - щоб кожен голос був порахований чесно, відповідно до букви закону», - сказала народний депутат.

Наталія Королевська також повідомила, що тільки в тих випадках, коли члени окружних комісій, що представляють Юлію Тимошенко, виявляли явні порушення оформлення протоколів, а також інших, передбачених виборчим законодавством правил, вони наполягали на перерахунку голосів. «Були моменти, коли процедуру підрахунку голосів довелося повторити. В одному випадку була надірвані упаковка з бюлетенями, а в іншому - упаковка була роздрукована, бюлетені лежали на підлозі в коридорі виборчої комісії, у третьому - прямо в холі окружної комісії переупаковувати коробку з бюлетенями », - розповіла Наталія Королевська.

Крім цього, керівник штабу «Донбас» повідомила, що на ряді ділянок під час підрахунку голосів вимикався світло. «Ми підготували заяви до правоохоронних органів. Наша мета - захистити волевиявлення виборців Луганщини і домогтися чіткого дотримання закону про вибори », - підсумувала Наталія Королевська.

Читайте також

Королевська: Новий Донбас побудує нова еліта

БЮТ вимагає третього туру виборів

Тимошенко вирішила не визнавати перемогу Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: