Королевська: "Я вірю, що сьогоднішній день стане початком змін на краще в Україні та на Луганщині"

Наталія Королевська впевнена, що сьогоднішній день стане початком змін на краще в Україні та на Луганщині.

Королевська
Наталія Королевська
Сьогоднішній день стане точкою відліку змін на краще в нашій країні і на Луганщині. Упевненість у цьому в інтерв'ю журналістам висловила Наталія Королевська, народний депутат України, керівник виборчого штабу «Донбас» Юлії Тимошенко, після голосування на 112-й виборчій дільниці 108-го округу міста Луганська.

«Я вірю, що сьогоднішній день стане початком змін на краще в Україні та на Луганщині», - заявила Наталія Королевська.

Народний депутат відзначила, що команда Юлії Тимошенко в Луганській області 7 лютого працює у звичному режимі і гарному настрої. «Ми все робимо для того, щоб другий тур виборів пройшов прозоро і без порушень. Ми перевіряємо всі сигнали про порушення, які надходять до нас », - сказала вона.

Також народний депутат повідомила про низку порушень Закону «Про вибори президента України», зафіксовані як в день голосування, так і напередодні. Зокрема, «були спроби «замінувати» виборчі дільниці - у Палаці спорту в місті Лутугине, а також на ділянках в селах Розкішне і Успенка».

Крім того, Наталія Королевська повідомила, що на трьох ділянках Біловодського району - № № 163, 170 і 180 (округ № 114) голосування проходить з великими порушеннями: прокуратура силою виводить членів комісії від Юлії Тимошенко. З Лисичанська повідомляють про масове «вкидання» бюлетенів.

За її словами, порушникам доведеться відповісти за скоєні ними злочини. «Хотілося б нагадати тим, кому надходять сумнівні пропозиції, що не варто не ризикувати своїм майбутнім і свободою», - зауважила голова виборчого штабу «Донбас».

«Ми віримо, що сьогоднішній день пройде без серйозних інцидентів, і Україна впевнено зробить крок в майбутнє, де не буде місця беззаконню», - підсумувала Наталія Королевська.

Читайте також:

БЮТ вимагатиме не визнавати результатів виборів на окремих дільницях

Королевська: Новий Донбас побудує нова еліта

Королевська зайнялася регіональним лобі, запропонувавши програму розвитку Донбасу, - політолог

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: