Королевська: завтра ПР звинуватить нас у пособництві гестапо в 43 році

БЮТ: технологи Партії регіонів працюють за цинічним принципом «що нахабніша брехня, то складніше від неї відмитися».

Королевська
Королевська: завтра ПР звинуватить нас у пособництві гестапо в 43 році
Передвиборчі штаби Партії регіонів на Донбасі, позбувшись підтримки низки політичних груп впливу, намагаються надолужити згаяне чорним піаром і деструктивними маніпулятивними технологіями.

Із такою заявою виступила керівник передвиборної кампанії Юлії Тимошенко на Донбасі, народний депутат Наталія Королевська, коментуючи спроби протидії з боку керівництва області зустрічам Прем’єр-міністра Тимошенко з мешканцями Луганщини.

За словами Королевської, застосовуються аморальні заяви, відверта брехня та безпідставні звинувачення у всіх мислимих і немислимих гріхах.

«Наші опоненти, в спробах повернути собі політичну монополію в регіоні, без якої вони не звикли вести кампанію і не уміють фальсифікувати вибори, вдаються до найаморальніших, найжорсткіших деструктивних технологій. У хід йдуть плітки, відверта брехня, зухвалі інсинуації і навіть залякування виборців. Наша команда стикається з цим на кожному кроці – від процесу «обробки» наших членів комісій, до маніпуляцій в інформаційному просторі. Паніка вразила т.з. «креативні штаби» Партії регіонів. Ми не здивуємося, якщо завтра нас звинуватять в кіднепінгу та підтримці арабських терористів, а то й в пособництві гестапо в 43-му році», - заявила Королевська.

На її думку, технологи Партії регіонів працюють за цинічним принципом «що нахабніша брехня, то складніше від неї відмитися». «Ми вже переконалися, що наші опоненти ставляться до наших співгромадян виключно як до сірої маси, що реагує на подразники на рівні інстинктів. Ми ж прагнемо вести цивілізовану дискусію, порівнювати наші програми та ідеї. І, слава Богу, люди це розуміють, що і виводить «регіоналів» із себе – вони не здатні відзвітувати за десятиліття перебування при владі в регіоні, за крадіжку і розруху всієї інфраструктури», – наголосила Наталія Королевська.

Читайте також:

Ющенко, Тимошенко, Янукович і Яценюк відмовилися від теледебатів

ПР: "Беркут" готується штурмувати дачу Януковича

БЮТ: Янукович порушив кодекс чесних виборів одразу після підписання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: