Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коронавірус дістався Італії: в країні зафіксували два випадки зараження

Коронавірус дістався Італії: в країні зафіксували два випадки зараження

Прем'єр-міністр Італії запевнив, що ситуація під контролем.

В Італії підтвердили два випадки зараження коронавірусом, пише CNN із посиланням на прем'єр-міністра країни Джузеппе Конте.

Постраждалі - двоє китайських туристів, які приїхали до Риму кілька днів тому.

"Ми вжили усіх запобіжних заходів для їхньої ізоляції, - сказав Конте. - Підстав панікувати немає".

Прем'єр додав, що у п'ятницю скличе Раду міністрів, аби обговорити "подальші заходи".

У Міністерстві охорони здоров'я Італії запевняють, що ситуація під контролем, а пацієнти зараз перебувають в ізоляції у задовільному стані.

"Як тільки у хворих виявили симптоми вірусу, їх госпіталізували, - сказав міністр охорони здоров'я Італії Роберто Сперанца. -  Ми спробуємо простежити їхній шлях у нашій країні. Ситуація серйозна, але під контролем". 

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції