Коронавірус шириться Україною: перший випадок інфікування зафіксували у Херсонській області

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Хвора перебуває в лікарні.

У Херсонській області зафіксували перший лабораторно підтверджений випадок коронавірусу.

Про це у своєму Facebook повідомив голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв.

"Щойно отримали перший лабораторно підтверджений випадок коронавірусної інфекції на Херсонщині. Пацієнтка у задовільному стані, перебуває в лікарні під постійним наглядом медиків, які діють згідно з відпрацьованими алгоритмами МОЗ. Родина пацієнтки перебуває на самоізоляції, також під наглядом лікарів", - написав Гусєв.

Він також додав, що 25 березня ввечері обласна комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій екстрено зібралася на засідання.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

25 березня Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео Уряд подовжив карантин до 24 квітня та запровадив у всій Україні режим НС

Уряд подовжив карантин до 24 квітня та запровадив у всій Україні режим надзвичайної ситуації на найближчі 30 днів. Таке рішення Кабмін ухвалив 25 березня для протидії поширенню коронавірусу в Україні. Попередили: і карантин, і надзвичайну ситуацію можуть продовжити і після 24 квітня у разі, якщо ситуація не поліпшиться. Більше про коронавірус в Україні

Уряд подовжив карантин до 24 квітня та запровадив у всій Україні режим НС

Залиште свій коментар

Вибір редакції