Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коронавірус у Чернівецькій області: у навчальних закладах посилили заходи безпеки, навчання триває

Коронавірус у Чернівецькій області: у навчальних закладах посилили заходи безпеки, навчання триває

Дітей з ознаками хвороби не допускатимуть до навчання.

Очільник управління освіти Чернівців Сергій Мартинюк повідомив, що рішень про обмеження навчального процесу в місті та області не було, навчання станом на 3 березня триває.

Про це він розказав телефоном ТСН.ua.

"Станом на зараз навчальний процес триває. Про обмеження навчання на брифінгу ОДА 3 березня не йшлося. Від міністерства освіти і науки України ми отримали рекомендації щодо профілактики коронавірусу у навчальних закладах. Наразі у всіх навчальних закладах області посилено заходи безпеки", - заначив Мартинюк.

За його словами, класні керівники також проінформовані і будуть не допускати до навчання дітей з температурою та симптомами грипу.

Раніше у МОН також повідомили, що станом на 3 березня навчальний процес у закладах освіти Чернівецької області, де виявили коронавірус, триває.

Відео В Україні зафіксували перший випадок захворювання на коронавірус

Перший випадок захворювання на коронавірус зафіксували в Чернівцях. Напередодні на коронавірус перевіряли чоловіка, який повернувся з Італії. І от тепер уже відомо напевне - діагноз підтвердився. Лікарі вже почали працювати з людьми, з якими контактував хворий.  Більше про коронавірус

В Україні зафіксували перший випадок захворювання на коронавірус

Залиште свій коментар

Вибір редакції