Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коронавірус у Китаї: українцям в Ухані розповіли, за яких умов їх евакуюють

Попередньо вивезти громадян України планують 10 лютого.

Остаточного рішення щодо евакуації українців з Ухані, звідки почав розповсюджуватись коронавірус, немає, однак попередньо планується вивезти людей 10 лютого ввечері. Таку інформацію розповсюджують серед українців в Ухані.

Як повідомив ТСН один з громадян нашої країни, який живе в Ухані, від консульства вони отримали попередній перелік безпекових заходів, які супроводжуватимуть евакуацію.

Тих, хто бажає виїхати, просять зібрати речі і бути готовими до виїзду вже рано-вранці 10 лютого – по них має приїхати відповідний транспорт. Перед посадкою стан здоров’я пасажирів перевірять двічі – українська та китайська медичні бригади.

Українців просять вдягти маски та перебувати в них протягом транспортування, а також, за змогою, взяти запасні маски, аби можна було їх змінювати кожні кілька годин. Крім того, кожен українець має перед посадкою підтвердити свою згоду на проходження карантину в Україні.

Для пасажирів ввели обмеження на вагу багажу – сукупно не більше 30 кг, з яких до салону можна взяти не більше 7 кг.

Раніше ТСН зв'язалась з українцем, який перебуває на борту круїзного лайнера, де вже 61 людина заразилась коронавірусом. Він розповів про ситуацію на кораблі.

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 128 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції