Коронавірус в Україні. Медики Чернівців госпіталізували з підозрою на COVID-19 маму з дитиною

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Коронавірус в Україні. Медики Чернівців госпіталізували з підозрою на COVID-19 маму з дитиною

УНІАН

Ушпиталено трьох людей.

З підозрою на інфікування COVID-19 у неділю, 15 березня, до лікарні забрали ще трьох людей. Серед ушпиталених мама з дитиною, а також місцевий чоловік.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

За попередньою інформацією, усі пацієнти раніше мали контакт з людьми, котрі мають підозру на COVID-19. Наразі лікарі надають їм відповідну медичну допомогу.

Матір з малюком госпіталізували до обласної дитячої клінічної лікарні. Чоловіка - до інфекційного відділення обласної клінічної лікарні.

Як відомо, мер Києва Віталій Кличко оголосив, що від 12 березня через коронавірус у столиці запроваджують план протиепідемічних заходів та обмежень, що діятимуть попередньо до кінця березня.

На карантин закриваються дитячі садки та школи. Крім того, буде обмежено проведення масових заходів. Це стосується і концертів, конференцій, кіносеансів та інших заходів. Закритими будуть і розважальні центри та розважальні зони в шопінг-молах. Наразі у Києві на грип та ОРВІ захворіло: дітей– 9 144 (зростання на 3,9%), дорослих – 5 055 осіб (зростання на 2,1%). До медичних закладів шпиталізовано 267 осіб, із них 207 – діти.

Пізніше, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях.

Коронавірус в Україні

Коронавірус в Україні
Наступна публікація