Коронавірус: в Україні станом на 2 квітня кількість інфікованих зросла на 135 осіб

Дата публікації
Перегляди
24к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Коронавірус: в Україні станом на 2 квітня кількість інфікованих зросла на 135 осіб

Фото: Associated Press

Станом на 2 квітня в Україні зафіксовано 804 інфікованих коронавірусом та 20 летальних випадків.

Кількість інфікованих коронавірусом в Україні упродовж доби збільшилася на 135 нових випадків. Станом на четвер, 2 квітня, відомо про 804 хворих у країні. За добу хвороба забрала життя трьох осіб. Кількість летальних випадків сягнула 20. Одужало десять осіб. 

ТСН.ua підготував матеріал про поширення коронавірусу в Україні, а також про інфікування українців. 

Географія поширення коронавірусу 

Міністерство охорони здоров'я повідомило про 804 лабораторно підтверджені випадків COVID-19. Ситуація в областях має такий вигляд:

 • Вінницька область — 51 випадок;
 • Волинська область — 10 випадків;
 • Дніпропетровська область — 10 випадків;
 • Донецька область — 7 випадків;
 • Житомирська область — 6 випадків;
 • Закарпатська область — 1 випадок;
 • Запорізька область — 19 випадків;
 • Івано-Франківська область — 74 випадки;
 • Кіровоградська область — 7 випадків;
 • м. Київ — 160 випадків;
 • Київська область — 64 випадки;
 • Львівська область — 11 випадків;
 • Луганська область — 3 випадки;
 • Одеська область — 14 випадків;
 • Полтавська область — 5 випадків;
 • Рівненська область — 19 випадків;
 • Сумська область — 26 випадків;
 • Тернопільська область — 106 випадків;
 • Харківська область — 1 випадок;
 • Херсонська область — 4 випадки;
 • Хмельницька область — 6 випадків;
 • Чернівецька область — 143 випадки;
 • Черкаська область — 54 випадки;
 • Чернігівська область — 3 випадки. 

Летальні випадки від коронавірусу 

У столиці від коронавірусу помер перший пацієнт. За словами мера Віталія Кличка, недуга забрала життя 70-річної людини. Жодних інших подробиць очільник Києва не повідомив.

Одужалі від коронавірусу 

У Києві, за словами мера Віталія Кличка, одужали 12 пацієнтів. Більша частина з них лікувалася в Олександрівській лікарні. Їх усіх виписали додому.

Статистика захворювання на коронавірус 

Нову коронавірусну інфекцію підтверджено у 57 дітей та 747 дорослих. Найбільша частка інфікованих коронавірусом від 30 до 60 років – 60,7%. Госпіталізовано 398 осіб, з яких 15 перебувають на штучній вентиляції легень.

Серед померлих осіб 15 жінок та 5 чоловіків, більшість з яких віком від 50 років.

Коронавірус у Києві 

За минулу добу в місті зареєстровано ще 29 нових випадків захворювання на коронавірус. Загалом у столиці відомо про 161 хворого. 

Серед нових випадків є 19 чоловіків віком від 22 до 70 років, а також десять жінок віком від 36 до 62 років. До медичних закладів госпіталізовано 18 хворих, а 11 перебувають на самоізоляції вдома. 

Коронавірус у ЗСУ 

На коронавірус захворіла військова медичка у Хмельницькій області. Наразі 140 українських військових перебувають у режимі самоізоляції, з яких у 72 ізоляція закінчується у найближчі 3 доби. 

Хворі на коронавірус медичні працівники

В Україні новим коронавірусом інфіковано 26 працівників медичної сфери. Зокрема, відомо про хворих у Тернопільській, Запорізькій, Чернівецькій, Запорізькій областях, Вінниці та Івано-Франківську. 

Детальніше про ситуацію з коронавірусом у регіонах

Хмельницька область 

У першої інфікованої коронавірусом хмельничанки тест показав негативний результат. Якщо і другий аналіз покаже негативний результат, то це означатиме, що дівчина одужала. 

Івано-Франківська область 

У міському пологовому померла породілля з підозрою на коронавірус. Розтин тіла показав двобічну пневмонію. 

В Івано-Франківську пологовому будинку підтвердили ще один випадок інфікування. До цього в обласному перинатальному центр померли дві жінки: одна народила дитину, іншій проводили планову операцію. 

Житомирська область 

Родина хворого на коронавірус мешканця Бердичева щодня з власної кишені витрачає до п'яти тисяч гривень на лікування. Антибіотики, які виписали пацієнту, не входять до переліку безкоштовних препаратів, визначених МОЗ,

Житомирянин, який першим одужав від коронавірусу, судитиметься з міським головою через наклеп. Мер заявив, що чоловік занедужав, коли возив на австрійський гірськолижний курорт туристів, проти нього відкрили кримінальне провадження. Житомирянин усе спростовує. Наразі усе з'ясовує поліція. 

Львівська область 

У Львівській обласній інфекційній лікарні на госпіталізації перебуває 38 осіб, їхні діагнози ще встановлюють. 5 з них - у тяжкому стані, одну людину підключили до апарату штучної вентиляції легень. 

Дніпропетровська область 

Мер Дніпра Борис Філатов 2 квітня заявив, що на території міських кладовищ викопали 600 могил для можливих поховань жертв коронавірусу.

Херсонська область 

Херсон закривають на карантин. В області лабораторно підтверджено чотири випадки інфікування коронавірусом. 

Запорізька область 

В області складається критична ситуація з медичними працівниками: у багатьох підтверджують коронавірус, а також чимало звільняються. Недугу підтверджено у головного лікаря Мелітопольської лікарні та його заступника, ще 12 співробітників на самоізоляції.

Тернопільська область 

В обласному центрі захворів 52-річний чоловік, який два тижні був на самоізоляції. Температура та інші симптоми коронавірусу в нього з’явилися на 17 добу. 

П’ять нових випадків зараження на коронавірус підтвердили в області, а ще сімнадцять залишаються під підозрою. Наразі кількість інфікованих становить 111 осіб. 

Київ

Міська лікарня, визначена Міністерством охорони здоров’я, відмовилася госпіталізувати хворого на коронавірус у важкому стані і відправила його додому на самоізоляцію. Зі слів пацієнта, той хворіє від 22 березня, коли з'явилося підвищення температури тіла 37,5-38,5°С, проте за медичною допомогою не звертався. Відмовилися приймати чоловіка і в лікарні Білої Церкви.

Слід зауважити, що вчора було відомо про 669 хворих на коронавірус. Зокрема, про 17 померлих. Десять осіб змогли подолати недугу. Детальніше про ситуацію з коронавірусом в Україні станом на 1 квітня - у матеріалі. 

За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Більше новин про коронавірус читайте на сайті ТСН.ua за посиланням

Наступна публікація