Коронавірус в Україні: у Сумах хочуть реєструвати всіх, хто приїжджає до області

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Суми готують до більш жорстких карантинних обмежень.

Міський голова Сум Олександр Лисенко хоче реєструвати всіх жителів, які повертаються в область через поширення коронавірусу. Про це він розповів в ефірі "ТСН.Ранку".

Зазначається, що у середу, 25 березня на рівні області мають вирішити, чи обмежити в’їзд до міста.

"Це обов'язково стосується тих громадян, які приїжджають і прилітають з інших країн – це обов'язкова реєстрація. Якщо ви не зареєструвалися, ми повідомляємо одразу в поліцію. Я думаю, щоб не допустити лікування в подальшому потрібно обмежити максимально сьогодні контакти", - заявив Лисенко.

Раніше у Сумах зупинилася робота міського комунального пасажирського транспорту, а щоб доїхати маршрутками, потрібно буде робити пересадки.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео Коронавірус в Україні: режим надзвичайної ситуації впроваджено у 10 областях

В Україні 14-й день карантину через коронавірус. Режим надзвичайної ситуації впроваджено вже в десяти областях. У Львові й Рівному діти молодші 14 років не можуть з'являтися на вулиці без батьків. Дитячі й спортивні майданчики відвідувати заборонено. Як і у більшості великих міст - працюють лише продуктові крамниці, аптеки, банки й автозаправки. Більше про коронавірус в Україні

Коронавірус в Україні: режим надзвичайної ситуації впроваджено у 10 областях

Залиште свій коментар

Вибір редакції