Коронавірус в Україні: уряд призначив субсидії тим, хто втратив роботу через карантин

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В період карантину також забороняється позбавляти громадян житлових субсидій.

Кабмін 25 березня ухвалив постанову про призначення житлових субсидій громадянам, які втратили роботу в період карантину.

Таке рішення було ухвалено на засіданні уряду.

Зазначається, що для отримання субсидії особи мають зареєструватися в службі зайнятості. Це можливо зробити онлайн. Крім того, на час карантину уряд збільшує субсидії для оплати ЖКП у середньому на 300 грн. Механізм має запрацювати після ухвалення Верховною Радою закону про Стабілізаційний Фонд.

Також забороняється в період карантину позбавляти громадян житлових субсидій. Голови ОДА з органами місцевого самоврядування мають забезпечити дотримання цих умов.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео Коронавірус в Україні: режим надзвичайної ситуації впроваджено у 10 областях

В Україні 14-й день карантину через коронавірус. Режим надзвичайної ситуації впроваджено вже в десяти областях. У Львові й Рівному діти молодші 14 років не можуть з'являтися на вулиці без батьків. Дитячі й спортивні майданчики відвідувати заборонено. Як і у більшості великих міст - працюють лише продуктові крамниці, аптеки, банки й автозаправки. Більше про коронавірус в Україні

Коронавірус в Україні: режим надзвичайної ситуації впроваджено у 10 областях

Залиште свій коментар

Вибір редакції