Коронавірус в Україні. З якою швидкістю поширюється інфекція та скільки реально заражених

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Офіційно підтверджено лише три випадки інфікування коронавірусом.

Науковці наполегливо шукають ліки від нового коронавірусу. Але їм потрібен час. Антитіло до COVID-19 знайдено, якщо вірити статті, що з'явилася учора пізно ввечері на веб-сайті, де біологи публікують свої дослідження.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Тижня.

Вчені описують антитіло до коронавірусу, який викликав теперішню пандемію. І це перше антитіло за всю історію коронавірусів. Його ще мають перевірити на людях, а на це підуть місяці.

Коронавірус вже тут. Він прихований, і він вміє поширюватись надзвичайно швидко. Один заражує двох, 10 - сто, а сто – одразу 10 тисяч. Розповсюдження - в геометричній прогресії.

Ніхто не знає, скільки реально заражених в Україні є вже. Але скоріш за все - більше, ніж діагностовано.

По-перше, чверть заражені тими, у кого не було жодних симптомів. Але навіть ті, хто вже має симптоми, приходять до лікарні, вже заразивши оточуючих. Тож офіційні дані – це лише верхівка айсберга.

По-друге, науковці вже порахували, що один померлий – це реально сотні інфікованих людей. Отже одна померла в Радомишлі - може означати до 400 вражених коронавірусом українців. Про яких ще ніхто не знає.

Відео Прихований і швидко поширюється: як передається коронавірус

Коронавірус вже тут. Він прихований і він вміє поширюватись надзвичайно швидко. Ніхто не знає, скільки реально заражених в Україні є вже, але, скоріш за все - більше, ніж діагностовано. Науковці вже порахували 1 померлий – це реально сотні інфікованих людей.  Більше про коронавірус

Прихований і швидко поширюється: як передається коронавірус

Всі ці цифри не для залякування, кажуть епідеміологи, а для прийняття єдиної реальної пігулки - карантину. Бо, якщо її ковтнути не вчасно, навіть найнадійніша система охорони здоров’я буде перевантажена. Хворих лікуватимуть у передпокої. А виснаженим медичним працівникам доведеться вирішувати, який пацієнт отримує кисень, а який помре. Так вже відбувається в Італії.

Навалу пацієнтів карантин дає можливість розтягнути у часі. Щоб бодай рук вистачило.

Китай уже показав, що озброєні вартові біля кожного під'їзду дали неймовірний результат - вчора були виписані останні хворі з тимчасової лікарні, екстренно збудованої за 10 днів. Інший дивовижний приклад – В'єтнам, де хворі були, але не помер ніхто.

В Україні поки немає епідемії. У щоденних таблицях звітів з усього світу ми виглядаємо як майже чиста від хвороби країна. Та от біда - є графік, який створили на основі реальних підрахунків. Він доводить, що стрибок від кількох хворих до кількох тисяч хворих може відбутися за лічені дні. Так було в Італії, в Ірані, у Франції, Німеччині...

Це слід розуміти щоразу, коли не миєте руки, коли з температурою виходите на роботу, без нагальної потреби ідете в натовп, і думаєте, що це станеться з ким завгодно, крім вас.

Наталія Ярмола

Плейлист 532 відео Коронавірус в Україні

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараженння на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Коронавірус в Україні

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції