Коронавірус в Україні: Зеленський скасує накази про спецпалати для керівництва держави

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кличко заявив, що буде вдячним за таке рішення.

Президент України Володимир Зеленський збирається скасувати накази щодо надання окремих палат під державною охороною для високопосадовців.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час брифінгу.

"Я розмовляв учора з президентом Володимиром Зеленським, і він готовий і налаштований скасувати накази, про які йдеться і які ми зобов’язані виконувати. Сподіваюсь, це відбудеться, і ми будемо за це вдячні", - наголосив він.

Зазначимо, раніше у ЗМІ з’явилася інформація про нібито облаштування спеціальних палат для VIP-пацієнтів, які інфікуються новим коронавірусом COVID-19.

Симптоми коронавірусної інфекції інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції