Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коронавірус з Китаю: Гончарук заспокоїв українців та повідомив про створення оперативного штабу

В Україні немає жодного зафіксованого випадку подібного захворювання.

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що в Україні перейматися через розповсюдження коронавірусу з Китаю наразі не варто.

Про це він сказав 24 січня під час брифінгу за результатами засідання Кабінету міністрів.

"Станом на сьогодні жодних підстав для переживань в Україні немає, немає жодного підтвердженого, зафіксованого випадку подібного захворювання на території України", - заспокоїв прем’єр.

Він повідомив, що в Україні на рівні Міністерства охорони здоров'я створили оперативний штаб через загрозу поширення смертельного коронавірусу з Китаю.

Гончарук додав, що 24 січня відбудеться координаційна нарада між прикордонниками, митниками та органами санітарно-епідеміологічного нагляду, аби запобігти поширенню хвороби.

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

коронавірус з Китаю, симптоми
ТСН.ua

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 153 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції