Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Корупція, цензура, безкарність: Держдеп зафіксував порушення прав людини в Україні

Окремо в звіті Департаменту йдеться про порушення прав у Криму та на Донбасі.

Державний департамент США зафіксував порушення прав людини в Україні в 2017 році.

Про це йдеться в щорічному звіті держдепу щодо правозахисної діяльності, передає Ліга.Новости.

Так, Держдепартамент зазначив корупцію в уряді, цензуру і блокування сайтів, а також нездатність влади притягти до відповідальності винних у насильстві проти журналістів і меншин, зокрема етнічних і ЛГБТ.

Також у звіті окремо йдеться про порушення на території окупованого Криму. Як зазначається, на півострові складно спостерігати за дотриманням прав людини, оскільки окупанти не допускають до нього правозахисників. Держдеп зафіксував там тортури, обмеження свободи ЗМІ, блокування сайтів, обмеження в пересуванні і участі в політичному процесі, а також насильство проти етнічних українців і кримських татар.

Ще один окремий розділ - це порушення, пов'язані з конфліктом на Донбасі. Це незаконні вбивства і політично мотивовані зникнення, тортури і довільні арешти.

Раніше повідомлялось, Держдеп вказав РФ на порушення прав людини в окупованому Криму, включно з вбивствами, катуваннями та зникненням людей, обмеженням свободи слова, ЗМІ та мирних зібрань, а також порушенням інших прав і свобод.

ВідеоМіжнародна правозахисна організація написала на 300 сторінках про порушення прав людей у Росії

Міжнародна правозахисна організація Amnesty international оприлюднила доповідь про порушення прав людей у Росії. За словами правозахисників, за останній рік ситуація лише погіршилася, і чекати на позитивні зрушення після президентських виборів у березні – не доводиться. Задокументовані порушення у Росії склали цілу книгу з понад 3 сотень сторінок.

Міжнародна правозахисна організація написала на 300 сторінках про порушення прав людей у Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції