Корупція в "Енергоатомі"

СБУ порушила кримінальну справу за фактом крадіжки посадовими особами НАК "Енергоатом" коштів на суму близько 3,4 млн. грн.

Рівненська АЕС
Архів
У НАК "Енергоатом" стверджують, що компанія сама ініціювала порушення кримінальної справи щодо корупції в одному з її підрозділів.
Служба безпеки України 16 серпня порушила кримінальну справу за фактом крадіжки посадовими особами Національної атомної енергогенеруючої компанії "Енергоатом" близько 3,4 млн. гривень. Про це на прес-конференції повідомив виконувач обов'язків голови СБУ Валентин Наливайченко.

Зокрема, СБУ виявила злочинну схему: фіктивні посередницькі структури закуповували обладнання за завищеними у кілька разів цінами, чим завдали шкоди компанії.

Зі слів Наливайченка, розслідування має з'ясувати, чи було встановлено це обладнання на атомних електростанціях і куди спрямовувались кошти.

Наливайченко
УНІАН
Про порушення кримінальної справи за фактом розкрадання повідомив в.о. голови СБУ Валентин Наливайченко.
Відповідно до повідомлення НАЕК "Енергоатом", керівництво компанії саме ініціювало порушення кримінальної справи щодо протиправних дій відділеного підрозділу "Атомкомплект" у лютому.

"Атомкомплект" звинувачують у протиправних діях під час поставки та забезпечення товарно-матеріальними цінностями й обладнанням АЕС України.

За наданими "Енергоатомом" матеріалами, кримінальну справу порушено не тільки СБУ, але й підрозділами Генеральної прокуратури, Міністерством внутрішніх справ і Державною податковою адміністрацією.

"Енергоатом" експлуатує 4 українські АЕС і виробляє близько 50% від загального обсягу виробництва електроенергії в Україні.

ВідеоСБУ про корупцію в "Енергоатомі" та "Укрзалізниці"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: