Корвет "Тернопіль" під прапором НАТО

Генеральний секретар НАТО позитивно оцінив дії моряків корвета Військово-морських сил "Тернопіль" у Середземному морі.

Генеральний секретар НАТО Яап де Хооп Схеффер позитивно оцінює дії моряків корвета Військово-морських сил "Тернопіль" у рамках антитерористичної операції "Активні зусилля" у Середземному морі. 

Корвет
Корвет "Тернопіль" ВМС УКраїни. (Фото: flot.sevastopol.info)

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства оборони. Повідомляється, що Схеффер особисто переконався у високому професіоналізмі екіпажу корвета "Тернопіль", над яким уперше в історії українського військового флоту було піднято прапор НАТО.

"Вони (моряки) діяли згідно із всіма критеріями й стандартам Альянсу", - сказав Схеффер. Він підкреслив, що НАТО зацікавлене в співробітництві з Україною, зокрема в сфері стратегічних авіаперевезень, і далі не буде відмовлятися від допомоги українських моряків.

Крім цього, Схеффер підкреслив, що Україна багато зробила для долучення до стандартів НАТО, але повинна сконцентруватися на реформі в секторі безпеки.

"У кожному разі, рішення про подальші кроки на шляху до євроатлантичної інтеграції залишається за українським народом", - підкреслив Схеффер.

Як повідомляло агентство Українські новини, 10 травня корвет "Тернопіль" відправився в Середземне море для участі в операції "Активні зусилля", а в червні "Тернопіль" у рамках цієї операції вийшов на бойове патрулювання.

У грудні 2006 року Президент Віктор Ющенко вирішив направити корвети "Луцьк", "Тернопіль" і фрегат "Гетьман Сагайдачний" для участі у військово-морських операціях у Середземному морі в рамках операції НАТО "Активні зусилля".

Раніше Рада національно безпеки й оборони схвалила участь України в операції НАТО "Активні зусилля" в 2007.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: