Косовські миротворці вдячні українцям

Голова Місії ООН у Косовому Йоахім Рюккер високо оцінює підготовку і професіоналізм українських миротворців.

Миротворець у Косово
Представники місії ООН у Косово високо поціновують допомогу українських миротворців.

Спеціальний представник генерального секретаря ООН у Косовому, голова Місії ООН у Косовому Йоахім Рюккер високо оцінює підготовку і професіоналізм українських миротворців. Про це він заявив під час зустрічі з міністром закордонних справ України Арсенієм Яценюком, що відбулася сьогодні в Косово.

Як повідомили УНІАН у прес-службі МЗС України, у ході зустрічі Арсеній Яценюк і Йоахім Рюккер, зокрема, обговорили сучасну політичну та економічну ситуацію в Автономному краї, а також можливі способи вирішити питання майбутнього статусу Косового. У цьому контексті спеціальний представник генерального секретаря ООН поінформував керівника зовнішньополітичного відомства України про стан готовності органів місцевої адміністрації Косового до передачі повноважень з управління краєм, про заходи, які здійснюються щодо становлення органів правопорядку та боротьби з контрабандою.

Сторони обговорили також можливі сценарії подальшого розвитку ситуації навколо визначення статусу Косового та погодилися, що будь-яке рішення про статус краю має бути врегульоване відповідною резолюцією Ради Безпеки ООН.
Під час бесіди Йоахім Рюккер висловив подяку за зусилля України в забезпеченні миру та безпеки в Косовому, зокрема, за миротворчу діяльність українських військових і правоохоронців у рамках багатонаціональних миротворчих сил KFOR та Місії ООН у Косовому, високо оцінивши підготовку і професіоналізм українських миротворців.

Як ідеться в повідомленні МЗС, перебуваючи в Приштині, Арсеній Яценюк провів також зустрічі з президентом Косового і Метохії Фатміром Сейдіу та лідерами сербської громади Олівером Івановичем і Ранджелом Нойкичем, під час яких сторони обмінялися позиціями та підходами щодо вирішення проблеми статусу краю.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: