Костенко: ідея Ющенка про єдиного кандидата безперспективна

При цьому лідер УНП не спростував заяву президента про перемовини з ним.

Кандидат в президенти, лідер Української народної партії Юрій Костенко вважає безперспективними пропозиції Ющенка про висунення єдиного кандидата без залучення до переговорів інших кандидатів від "оранжевих партій".

На його думку, той формат переговорів, про який заявив президент Віктор Ющенко, є безперспективним у зв'язку з тим, що він не об'єднує всі націонал-демократичні сили.

"Якщо йдеться про відтворення цього формату (об'єднання всіх націонал-демократичних сил) для участі в президентській кампанії, то УНП готова до таких переговорів. Якщо ж йдеться тільки президентові (Вікторі) Ющенку і за відсутності в цій команді тієї ж Тимошенко і інших кандидатів від так званого "оранжевого табору", то я вважаю, що це неперспективна пропозиція, тому що наслідком її не стане обрання президента від так званого "оранжевого табору", - сказав Костенко.

В той же час він не уточнив, чи дійсно Ющенко веде з ним переговори про об'єднання.

Як відомо, 3 січня у Львівській області президент Ющенко заявив, що ведуться переговори з чотирма кандидатами у президенти на підтримку єдиного кандидата від демократичних сил на виборах 17 січня.

"Такі контакти проводяться. Останній тиждень перед виборами буде ключовим для завершення перемовин з Юрієм Костенком, Арсенієм Яценюком, Анатолієм Гриценком, Олегом Тягнибоком", - зазначив Ющенко.

Гриценко в свою чергу заявив, що не веде з Ющенком жодних переговорів. Про те ж саме заявили Олег Тягнибок і Арсеній Яценюк.

Читайте також:

Костенко пропозиції від Ющенка не отримував

Тягнибок і Яценюк спростовують заяву Ющенка про переговори

Ющенко запевнив, що майже умовив усіх висунути його єдиним кандидатом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: