Костенко не може бути в одній партії з лівим Луценком

Лідер УНП назвав дві умови створення єдиної партії на основі блоку НУ-НС.

Костенко-Луценко-Тарасюк
УНІАН
Юрій Костенко з Борисом Тарасюком і "лівим" Юрієм Луценком.
Лідер Української народної партії, представник об'єднання "Українська правиця" Юрій Костенко прокоментував можливе створення єдиної партії на основі блоку "Наша Україна - Народна самооборона".

Про це повідомляє УНІАН із посиланням на інтерв'ю Костенка агенції "ІнтерМедіа консалтинг".      

На думку лідера УНП, для створення єдиної партії на базі блоку НУ-НС потрібно виконати як мінімум дві умови - прийняти закон про політичні партії та визначитися з ідеологією майбутньої партії. 

"Процес об`єднання має проходити, по-перше, на основі закону, який повинна прийняти ВР. Адже зараз об`єднання партій неможливе - партії можуть тільки розпускатися або приєднуватися до когось. Тому ми внесли зміни до закону про политичні партії. Коли вони будуть прийняті, тільки тоді можна говорити про об`єднання", - сказав Костенко.

"І треба визначитися, про яку партію йде мова. Якщо про праву, то ми готові об`єднуватися. І вже ухвалили відповідне рішення про об`єднання з "Рухом". А якщо йдеться про якусь іншу ідеологію, то треба в цьому питанні детально розібратися", - додав він.

Блок НУ-НС
УНІАН
Створення партії на основі НУ-НС наразі викликає багато суперечок.
За словами Костенка, "всі говорять про партію, але ніхто не говорить про програму, про пріоритети".

"Я розумію, що в Україні всі звикли до проектів, а не до ідеологічних партій. Але рано чи пізно люди все ж таки голосуватимуть не за красиві вивіски, а за ідеологію, оскільки це робиться в Європі. Тому про ідеологію потрібно думати в першу чергу. Не можуть бути в одній партії лівий Луценко і правий Костенко. Я умовно говорю". 

Нагадаємо, напередодні глава Секретаріату президента Віктор Балога закликав не зволікати зі створенням єдиної партії на базі блоку "Наша Україна - Народна самооборона".

ВідеоГість студії - Юрій Костенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: