Костусєв: Одеса завжди залишатиметься російськомовним містом

Мер запевнив, що не є "русифікатором" Одеси і навіть поважає українську мову, але Одеса "завжди була російськомовним містом".

Мер Одеси Олексій Костусєв стверджує, що Одеса надалі залишатиметься російськомовним містом.

Так градоначальник відповів журналістам, які під час прес-конференції назвали його "русифікатором Одеси".

"Я не є "русифікатором" Одеси, тому що вона завжди була російськомовним містом і російськомовним містом вона залишиться", - заявив Костусєв.

На його думку, у такому разі, "русифікаторами" Одеси треба вважати Олександра Пушкіна і інших всесвітньо відомих письменників, які жили і творили в Одесі.

Крім того, мер заявив, що поважає українську мову і навіть свого часу відкрив перші в Одесі курси з його вивчення для абітурієнтів.

"Це нормальна європейська позиція, що полягає в тому, щоб поважати права людини, незалежно від мови, якою вона говорить", - підкреслив Костусєв.

Нагадаємо, мер Одеси Олексій Костусєв на першому засіданні нового виконавчого комітету Одеської міськради заборонив депутатам звертатися до нього українською мовою. Депутати одноголосно ухвалили рішення спілкуватися російською. До того ж мер зажадав, щоб документи міському голові подавали також тільки російською.

Читайте також:

Мер Одеси відмовився вшанувати Голодомор

Мер Одеси заборонив українську мову в документах

У Луцькій міськраді заборонили російську мову і матюки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: