Костусєв отримав благословення Кирила, щоб стати для Одеси "другим Рішельє"

Новий мер Одеси Олексій Костусєв зізнався, що перед виборами отримав благословення та срібну ікону від патріарха Кирила, і тоді зрозумів, "що все буде гаразд".

Новообраний мер Одеси, регіонал Олексій Костусєв зізнався, що мріє стати для Одеси "другим Рішельє". Він також розповів, що керувати містом його заздалегідь благословив патріарх Кирило.

"Не хотів говорити перед виборами, щоб уникнути пересудів, але коли приїжджав патріарх Кирило, у мене була з ним приватна зустріч. Я йому розповів про свої плани стати мером, він мене благословив і подарував ікону в срібному окладі. Ось тоді я зрозумів, що в мене все буде гаразд. І в мене, і в місті", - розповів Костусєв.

Своєю найзаповітнішою мрією він назвав стати для Одеси "другим Рішельє".

"Те, що він (Рышельэ - прим. ред.) зробив для міста в XIX столітті, я хочу зробити в XXI столітті. Крім того, я маю намір вести уроки історії Одеси в школах і лекції з економіки в університетах", - зауважив Костусєв.

"Обов'язково буду виходити на керівництво країни з пропозицією або "вільної економічної зони" для Одеси, або будь-якого іншого привілейованого статусу. Може, це буде якийсь особливий режим інвестування в економіку міста. Одеса повинна залишити стан "дотаційності" і стати точкою економічного прориву для всієї України. Наше місто має показати приклад всім іншим регіонам, як повинна виходити з кризи вся країна", - заявив він.

Першим кроком на новій посаді Костусєв зібрався провести повну інвентаризацію власності міської громади із залученням "як наших фахівців, так і з боку, наприклад, співробітників КРУ".

Нагадаємо, у суботу, 6 листопада, Олексій Костусєв склав присягу Одеського міського голови. Коли він направився до кабінету мера, то показав показав журналістам зламане крісло. "Попередній мер навіть не залишив мені крісло, от у такому ж стані я приймаю місто", - заявив він.

Раніше повідомлялося, що кабінет колишнього мера Едуарда Гурвіца був захоплений правоохоронцями. У той же час Одеська міліція заявила, що жодного захоплення не було, просто шукали вибухівку. Гурвіц не визнає своєї поразки на виборах, заявляючи, що результати волевиявлення були фальсифіковані.

Читайте також:

Костусєв склав присягу мера Одеси й одержав зламане крісло

Новий мер Одеси зібрався посадити Гурвіца

Регіонал Костусєв офіційно оголошений мером Одеси

Гурвіц програв вибори мера Одеси - на вулиці вийшли 4 тисячі людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: