Костянтин Бондаренко: Тігіпко - батько українських реформ

Політик зазначив, що ці реформи розробляються ґрунтовно і є дійсно глибинними перетвореннями, а не косметичним ремонтом старої системи.

22 лютого заступник глави партії "Сильна Україна" Костянтин Бондаренко взяв участь у засіданні Європейського політичного клубу у Брюсселі у рамках семінару "Україна Януковича: через рік". У семінарі також брали участь представники Світового банку, Європейської комісії, ЄС та дипломати.

Костянтин Бондаренко зазначив, що одним з головних досягнень першого року нинішньої влади разом із затвердженням багатовекторності в міжнародній політиці є старт реформ у країні.

"В основу програми реформ була покладена президентська програма Сергія Тігіпка, який на виборах 2010 року посів третє місце і погодився працювати в команді Віктора Януковича на посту віце-прем'єра уряду. 3 червня 2010 року Віктор Янукович публічно підтримав курс на реформи і оголосив реформаторство головним напрямком діяльності в нових умовах", - зазначив Бондаренко.

Політик нагадав, що в Україні вже фактично втілена податкова реформа, йде реформа регуляторної системи, вносяться останні пропозиції громадськості в законопроекти, які повинні лягти в основу пенсійної реформи.

"Найскладніші реформи - зокрема пенсійну - сьогодні впроваджує саме Сергій Тігіпко - "батько українських реформ". Важливо, що ці реформи розробляються ґрунтовно і є дійсно глибинними перетвореннями, а не косметичним ремонтом старої системи, яка показала свою нежиттєздатність і деструктивність", - підкреслив Бондаренко.

Серед чинників, які гальмують впровадження реформ, політик назвав опір бюрократичного апарату і деякі невдалі кадрові призначення. "Незадовільною і непрофесійною можна назвати роботу керівника Митної служби Ігоря Калетника, який отримав свою посаду за квотою Комуністичної партії. Від корупції і порушень на українських кордонах страждає не лише український бізнес, але й іноземні інвестори, а це дуже негативно позначається на іміджі України в цілому", - зазначив Бондаренко.

Водночас співдоповідач у рамках семінару, директор департаменту країн Східної Європи Європейської комісії, член Європарламенту Джон Кьєр розповів, що Україна йде правильним шляхом. "Ми вітаємо і прийняття Податкового кодексу, і інших документів, які реформують українську економіку, оскільки ми чули раніше чимало нарікань від представників бізнесу і інвесторів відносно непрозорості влади в Україні і сильної корупційної складової. Тепер ми чекаємо, коли ці документи запрацюють. Реформи - це не момент, це процес", - зазначив він.

Читайте також:

У "Сильній Україні" вважають: у комуністів настали ідеологічні конвульсії

З іпотечним кредитуванням житло може подешевшати вже наступного року - Сергій Тігіпко

Тігіпко: уряд займеться підтримкою інноваційних технологій в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: