Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Костюмовані шоу і жартівливі розповіді: як екскурсовод з Чернігова підкорив інтернет

Він не засипає туристів датами та історичними фактами.

У Мережі набирає популярність відео, на якому 26-річний екскурсовод з Чернігова Ервін Міден у жартівливій формі розповідає туристам історію місцевого Борисоглібського собору.

Про себе хлопець каже, що він німець по крові, а українець по духу. Саме цим і пояснює своє неукраїнське ім'я, йдеться у "Сніданок з 1+1".

Свої розповіді прикрашає шоу та жартами. "Поляки розлютилися і віддали заступництво над Чернігівщиною самому королевичу, а потім і королю Владиславу IV Вазі. Кажуть:" Владик, ти такий пухкенький хлопчик, з такими вусиками, з такими кучерями ... ", - так молодий гід розповідає про історію свого міста. Цей його ролик лише за декілька днів набрав майже 900 тисяч переглядів.

Костюмовані екскурсії містом Ервіна Мідена завдяки поширеним в Інтернеті відео відомі далеко за межами Чернігова. Фішка хлопця в тому, що він не засипає туристів датами та історичними фактами, а розповідає різні цікаві історії. Перший персонаж, який з'явився в костюмованих екскурсіях, чернець Онуфрій.

Чернігівський гід жартує, що водить екскурсії з п’яти років. Якось у польському місті Седнів він показав дорогу туристам, які заблукали. У школі влаштовував безкоштовні екскурсії Черніговом для друзів. Так, вже з 11 років хлопця знали, як досвідченого екскурсовода. Крім того, мама Ервіна – екскурсоводка, то ж це у нього в крові.

Ервін розповідає, що робота приносить йому задоволення. Адже для нього - це нові знайомства і віддача від учасників екскурсій. "Коли чимало людей отримують задоволення і посміхаються від твоєї роботи, то розумієш – життя має сенс", - каже екскурсовод.

Відео Як екскурсовод із Чернігова прославився в мережі - скайп-розмова з Ервіном Міденом

Курс історії з жартами, костюмами та справжнім зануренням у Середньовіччя! Чернігівський екскурсовод просто підірвав мережу своєю розповіддю про історії рідного міста. Хто такий Ервін Міден і Монах Онуфрій і чому на його екскурсії побувати треба обов'язково - розкаже глядачам сам герой у прямому скайп-включенні з Чернігова.  

Як екскурсовод із Чернігова прославився в мережі - скайп-розмова з Ервіном Міденом

Залиште свій коментар

Вибір редакції