Кот-д'Івуар опинився на межі громадянської війни

ООН: Кот-д'Івуару загрожує громадянська війна. 

ООН попереджає, що Кот-д'Івуар стоїть на межі нової громадянської війни. Насильство, спричинене суперечкою через результати президентських виборів, поширюється з міста Абіджан в інші райони країни.

Світова спільнота визнала переможцем листопадових виборів Алассана Уаттару, проте Лоран Гбагбо, який посідав крісло до виборів, відмовився визнати свою поразку.

Колишні повстанці, які підтримують Уаттару, відбили у урядових військ, вірних Гбагбо, місто Зуан-Уньєн на заході країни.

Раніше зіткнення відбувалися в столиці країни місті Ямусукро.

Тисячі івуарійців залишають країну, рятуючись від насильства в сусідній Ліберії.

Як повідомлялось, нещодавно в столиці Кот-д'Івуару військова поліція відкрила вогонь по демонстрантах, які закликають до здійснення перевороту за прикладом Єгипту. Прихильники АлассанаУаттара, незважаючи на оголошення в країні комендантської години, заявляли, що мають намір повторити в країні "єгипетський сценарій". Народ вийшов на вулиці. У відповідь, по словами очевидців, співробітники правоохоронних органів відкрили вогонь по натовпу, після чого люди почали розбігатися. Однак силовики продовжували їх переслідувати.

Читайте також:

Поліція Кот-д'Івуара відкрила вогонь по демонстрантах

У ході масових заворушень в Кот-д'Івуарі загинуло 20 людей

Революції в арабському світі вийшли з-під контролю влади

У Китаї провалилася спроба "жасминової революції"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: