Коти проти ялинок. Як убезпечити святкове дерево і хатню тварину одне від одного

Дата публікації
Перегляди
4317
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Коти проти ялинок. Як убезпечити святкове дерево і хатню тварину одне від одного

Найбільшу небезпеку для котів представляє дощик та мішура.

Протистояння хатніх улюбленців із новорічними прикрасами стає загрозою не лише святковій атмосфері, а й їхньому життю. Чи можна примирити одвічних ворогів. Та як урятувати і кота, і ялинку, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Наприкінці грудня котяче життя - набуває нового сенсу. Треба підкорити дерево і не попастися. Кішка Лиска, коли думає, що її не бачать, здирає з ялинки іграшки, а коли на неї всі дивляться, вдає найслухнянішу тварину у світі.

"Взагалі-то воно себе поводить зовсім не так. Скаче, робить якусь шкоду, а зараз хоч до рани прикладай", - розповідають господарі.

Новорічне протистояння: як врятувати ялинку від кота

Новорічне протистояння: як врятувати ялинку від кота

Довго ялинка Марії вертикальною не буває - її, каже, постійно кидають. Для кішки і собаки це розвага, тому їм не заважають гратися. Лиш роблять ці забави безпечними.

"Купляємо лише іграшки, які не б’ються, не травмують собаку, кішку та інших членів родини, в нас є м’які іграшки з фетру, найгірше, що може трапитися, це собака погризе їх", - ділиться досвідом Марія.

Правильно підібрати іграшки - найкраще, що ви можете зробити для своєї тварини, каже ветеринар.

"Якщо все-таки кішка переможе ялинку і покладе її на підлогу, щоб в цей момент падіння не розбивалися скляні іграшки, не билися, не травмували кішку, яка з переляку може стрибнути і впасти", - переконує лікар.

Ховати, підвішувати під стелею, зачиняти в клітці - безглуздо. Кішка, якщо вже вирішила, знайде спосіб свого досягти.

У журналістки ТСН із котом Ксероксом є власний спосіб, як вберегти від нього ялинку. Просто зробити із неї предмет інтер’єру. Ялинка раніше стояла три роки поспіль прикрашена і створювала новорічний настрій. Котик до неї абсолютно збайдужів. Тож коли прикрасили цьогоріч, вона у нього не викликала особливого інтересу.

Натомість його зацікавив дощик. Саме дощик, каже ветеринар, лідер новорічної небезпеки для котів.

"Після нового року починається гра лікарів "врятувати від дощику". Потрапляє на корінь язику і вона тягне просто всю довжину в себе. Може статися заворот кишківника, може статися інвагінація - це коли кишка в кишку засмоктується, буває, що на дощик намотується петля кишки зсередини. Тонка сторона фольги, вона ріже, травмує слизову", - розповідає ветеринар.

А ще варто не залишати без нагляду увімкнені гірлянди, бо перекушений в грі дріт - загроза отримати удар струмом. Найдієвіший спосіб відволікти кота від підкорення ялинки, кажуть ветеринари, вигадати йому іншу забавку.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4317
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація