Котяче поповнення у бердянському зоопарку: тигриця не відходить від малят, а левиця - загуляла

У звіринці народились троє тигренят та левеня.

Одразу четверо котячих з'явилися на світ у зоопарку Бердянська. Троє білих тигренят та маленьке левенятко народилися практично одночасно, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Тигриця Азіра практично не відходить від своїх дітей. ТСН вдалося зняти унікальні кадри з клітки. Потрапити сюди не можуть навіть працівники зоопарку. Малечі лише 5-й день, і мати оберігає їх від усіх. Два хлопчики народилися раніше, дівчинка була останньою. Попри це, саме вона найактивніша та нахабніша у конкуренції.

"Найменша дівчинка, яка народилася третьою, народилася найменшою, але при цьому є два великих самця – так вона їх пхає, до грудей першою доповзає і більш активна, ніж хлопчики", -розповідає про поповнення директор зоопарку "Сафарі" Ігор Кальченко.

А левенятко довелось забрати від матері. На відміну від тигренят, Лісі не пощастило. Мама-левиця її покинула.

"У нас це перший випадок, що мама так ставиться до дитини", - дивуються у зоопарку.

Зараз Лісу рятують працівники зоопарку. Годують 9 разів на день, але вона постійно голодна. Штучна суміш навряд чи може замінити мамине молоко. Левиця Ліра кинула маля вже за два тижні після пологів. Наглядачі кажуть – й раніше придивлялись до батьків, але цей випадок став для них справжнім шоком.

ВідеоКотяче поповнення у зоопарку Бердянська

"Самсон та Ліра, як я їх називаю, "російські сепаратисти". Ми їх два з половиною роки тому привезли з Росії, з різних зоопарків. Вона загуляла і захотіла до папи. І малятком почала гратися, як іграшкою. І нам довелося її забрати", - каже директор.

Попри те, що в неї забрали дитину, левиця почувається цілком нормально. У зоопарку тим часом вже готують для маляти окремий вольєр. Запевняють – після такого ставлення, до батьків левенятко ніколи не повернуть.

Кореспондент ТСН Яків Носков

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: