Кожен п'ятий серед найвпливовіших киян - родич Черновецького

Мер не лише став найвпливовішою людиною столиці, а ще й призначив багато своїх родичів на ключові для життя міста посади.

Мера столиці Леоніда Черновецького визнано найвпливовішим мешканцем міста.

Про це йдеться в рейтингу "100 найвпливовіших киян", складеному журналом "Фокус".

Крім Черновецького, до списку найвпливовіших киян увійшли ще близько двох десятків його родичів або просто людей, близьких до мера.

Зокрема, друге місце у рейтингу посів зять Черновецького В'ячеслав Супруненко, 22 місце - син Черновецького Степан, а 23 - донька Христина.

"Звісно, чиновники пристроювали у владні структури родичів і друзів за всіх часів, але лише Черновецкий привів своїх, відкинувши сором, зовсім відверто. Він же довів їхню кількість, напевно, до абсолютного в Україні рекорду", - прокоментували цю ситуацію журналісти видання.

Серед найвпливовіших киян також опинилися представники "Київської інвестиційної групи" - холдингу депутата-регіонала Василя Хмельницького (№4 рейтингу) і його партнера Андрія Іванова (№8 рейтингу). Як відомо, вони контролюють компанії "Київгаз", "Київводоканал", "Київенерго" та "Київхліб".

Найвпливовішим серед силовиков і юристів є прокурор Києва Євген Блажівский (№46 рейтингу).

Журнал оцінював учасників рейтингу за наступними критеріями: близькість до прийняття рішень на рівні міста з можливістю "виходу" на національний рівень, масштаби підконтрольного бізнесу, зосередженого в столиці, вплив на політико-економічні процеси в місті і на громадську думку киян.

Читайте також:

Кличко пообіцяв не бити Черновецького і Довгого

Кличко буде судитися з Черновецьким

Черновецький вимагає від Тимошенко повернути 7,5 мільярда

Київських студентів вербуватимуть для Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: