Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кожен десятий українець вважає нормальним бити жінку – дослідження

Інформацію щодо ставлення до насильства збирали урядовці та ООН.

Щодругий українець вважає, що ляснути дитину по сідницях не є насильством. Це результати опитування, яке провели ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики та фондом ООН, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Щоп'ята жінка в Україні є жертвою агресії. Досвід насильства в дорослому віці мали 39% жінок та 22% чоловіків. 9% останніх вважають, що підняти руку на жінку – це нормально. Щодругий не вважає проявами насильства нав'язливі ревнощі чи контроль за стилем та одягом партнера. Тільки третина сприймає як насильство демонстративне ігнорування дитини. 

ВідеоНасильство за статистикою: кожна п'ята жінка в Україні є жертвою агресії

Кожен другий українець вважає, що шльопнути дитину по сідницях не є насильством. Це результати опитування, яке провели ЮНІСЕФ разом з Міністерством соціальної політики та фондом ООН. Кожна п'ята жінка є жертвою агресії. Досвід насильства в дорослому віці мали 39% жінок та 22% чоловіків. 

Насильство за статистикою: кожна п'ята жінка в Україні є жертвою агресії

"Кожна п’ята жінка дослідження про це говорить, і Україна тут не виняток, є жертвою домашнього насильства. І те, що звертається теж не більше 20 відсотків від реального обсягу, це також факт. Тому проблема дуже серйозна", - каже заступник міністра соціальної політики Наталія Федорович. "Мета кампанії – спонукати людей до найпростішого: поговорити про насильство. У своїй сім’ї, з дітьми. Говорячи, ми вже діємо, щоб зрозуміти, що є насильством. Для початку потрібно визнати, що насильство існує", - каже голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Джама Гулейд.

Дослідження "Сучасне розуміння маскулінності: ставлення чоловіків до гендерних стереотипів і насильства щодо жінок"
Facebook Ліга захисту прав жінок "Гармонія Рівних"
Дослідження "Сучасне розуміння маскулінності: ставлення чоловіків до гендерних стереотипів і насильства щодо жінок".
Дослідження "Сучасне розуміння маскулінності: ставлення чоловіків до гендерних стереотипів і насильства щодо жінок"
Facebook Ліга захисту прав жінок "Гармонія Рівних"
Ставлення до жертв сексуального насильства.

Залиште свій коментар

Вибір редакції