Кожен другий українець переконаний: Янукович захищає власні інтереси

В Україні 48% жителів переконані, що дії президента в першу чергу спрямовані на захист власних інтересів, а також інтересів свого політичного оточення.

48% жителів України вважають, що дії президента країни Віктора Януковича в першу чергу спрямовані на захист власних інтересів, а також інтересів свого політичного оточення.

У зворотному впевнені 33% респондентів.

Такі результати опитування, проведеного Центром Разумкова.

При цьому в західному регіоні країни в своєкорисливій мотивації президента впевнений 71% респондентів, у центральному регіоні - 55%, у південному - 26%, а в східному - 39%.

Ще в квітні поточного року майже половина (47%) громадян країни були впевнені, що дії Януковича спрямовані на захист загальнонаціональних інтересів. Підозрювали його в захисті інтересів власних і власного ж політичного оточення лише 34%.

За результатами опитування соціологи також зафіксували зниження підтримки дій голови держави.

У серпні кількість беззаперечних прихильників дій президента скоротилося до 23%, тих, хто підтримує окремі дії - зросло до 39%, не підтримують - до 33%.

При цьому у квітні поточного року дії Януковича як президента країни повністю підтримували 41% громадян, ще 25% - підтримують окремі дії, не підтримували - 29%.

Опитування проведено 10-15 серпня. Опитано 2009 респондентів старше 18 років у всіх регіонах України. Теоретична похибка вибірки - 2,3%.

Як повідомлялося, голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк спрогнозував значне зростання підтримки президента Януковича мешканцями області.

Читайте також:

Янукович наказав силовикам зробити неможливе заради зниклого журналіста

Янукович призначив Лукаш головою комісії з громадянства

Янукович призначив низку суддів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: