Кожен п'ятий українець проти незалежності країни

Половина українців позитивно ставиться до своєї незалежності, вітає відмову від ядерної зброї та негативно оцінює Помаранчеву революцію.

Майже 20% українців негативно ставляться до отримання Україною незалежності в 1991 році.

Про це свідчать результати опитування "Україна. Повноліття", проведеного Інститутом імені Горшеніна.

19,5% опитаних соціологами заявили, що негативно ставляться до отримання в 1991 році незалежності Україною. Майже стільки ж респондентів, 19,8%, до цієї події поставилися нейтрально.

Позитивно незалежність своєї держави оцінили більше половини українців - 56,7%.

При цьому 45,5% громадян позитивно ставляться до відмови України від ядерної зброї. Негативно до цього факту ставляться 23,9% опитаних і майже стільки - 22,9% - нейтрально. Важко відповісти на це запитання 7,7% респондентів.

Половина українців - 50,9% - негативно ставляться до Помаранчевої революції 2004 року. Позитивно оцінює цю подію лише кожний п`ятий українець - 21,5%, а 22,8% опитаних ставляться до Помаранчевої революції нейтрально. Важко оцінити цю історичну подію 4,9% респондентів.

Опитування "Україна. Повноліття" було проведене з 10 по 18 серпня 2009 року. Було опитано 2000 респондентів у 160 населених пунктах.

Нагадаємо, згідно результатам опитування, проведеного центром "Софія", більшість українців критично ставляться до своєї держави, а їхній патріотизм не є фанатизмом.

Зокрема, дослідження свідчить про те, що 80,7% респондентів відчувають сором за ті чи інші речі, що відбуваються в Україні, а 15% готові змінити своє громадянство.

Читайте також:

Опитування: 80% українців соромно за свою державу

Опитування: українці не вірять жодному з провідних політиків

Симоненко не задоволений незалежністю України

Опитування: українці люблять Росію більше, ніж росіяни Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: