Кожен п'ятий житель Півдня і Донбасу підтримає новий Майдан

36% українців підтримають майдан, 47% - ні, 17% - не змогли визначитися з цього приводу. Готові його підтримати і майже кожен п'ятий житель Півдня і Донбасу.

Якщо найближчим часом у Києві знову збереться Майдан, то його може підтримати майже кожен п'ятий житель Півдня і Донбасу. Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг".

За даними опитування, 36% українців підтримають майдан, 47% - ні, 17% - не змогли визначитися з цього приводу. Найбільше новий Майдан готові підтримати жителі Заходу, Півночі і Центру.

Відносна більшість опитаних - 39% - вважають, що для того, щоб Майдан був успішним, для його організації та керівництва потрібно залучати когось з політиків. 34% - вважають, що люди здатні організувати протести власними зусиллями і обійтися без політичних лідерів. Ще 27% - не змогли визначитися з відповіддю на це питання.

Серед респондентів, які підтримують організацію нового Майдану, 53% хотіли б покладатися в його організації на кого з політиків, 37% - на себе і 10% - не визначилися на кого саме.

Серед тих громадян, які підтримують новий Майдан, 38% вважають, що його очолити може Юлія Тимошенко, 20% - Арсеній Яценюк, 15% - Олег Тягнибок, 14% - Віталій Кличко, 8% - Анатолій Гриценко, 8% - інші політики. Разом з тим, 13% відповіли, що жоден з політиків не може очолити новий Майдан, 16% - не визначилися.

Відносна більшість опитаних - 47% - з тих, які підтримують новий Майдан, вказали, що у разі якщо вони стануть його безпосередніми учасниками, будуть протестувати стільки, скільки потрібно, щоб поставлені вимоги були виконані. 5% опитаних заявили, що готові стояти близько місяця, 8% - близько тижня. Разом з тим кожен п'ятий буде брати участь у Майдані день або кілька днів.

Опитування проводилося 30 березня - 9 квітня 2011 Березень 2011 року серед 2000 респондентів у віці від 18 років методом особистого інтерв'ю. Помилка репрезентативності дослідження (з ймовірністю 0,95): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,2%, для значень близьких до 30% - не більше 2%, для значень близьких до 10% - не більше 1,3 %, для значень близьких до 5% - не більше 1%.

Нагадаємо, новий Майдан уже призначено на 14 травня.

Читайте також:

ПР: Україну чекає доля Лівії і Тунісу, кошти на революцію вже виділено

Організатори Майдану зібрали чверть мільйона підписів за відставку Януковича

Шістьох активістів "податкового Майдану" віддали під суд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: