Кожен шостий українець підтримує легалізацію проституції

Кожен п'ятий українець (20%) протягом 2009 року стикався з вимаганням хабара від представників влади.

Київський міжнародний інститут соціології провів дослідження, в ході якого з'ясувалося, що 15% українців виступають за легалізацію проституції.

Кожен п'ятий українець (20%) протягом 2009 року стикався з вимаганням хабара від представників влади. Більше половини українців вважають (54%), що протягом останнього року розмір хабарів, які беруть чиновники, збільшився.

Крім того, українці виступають за посилення покарання за вживання наркотиків (90%) і проституцію (62%). У той же час 15% опитаних КМІС вважають, що проституцію в Україні необхідно легалізувати. Тим не менше 2,8% респондентів впевнені, що легалізувати також треба і вживання наркотиків.

Ставлення до самогоноваріння більш лояльно - тільки 43% респондентів дотримуються думки, що слід запровадити жорсткіше покарання за цей вид діяльності. У КМІС також повідомили, що 62% опитаних виступають за введення кримінальної відповідальності у разі виявлення у людини легких наркотиків.

Близько 40% опитаних вважають, що міліція справляється зі своєю роботою задовільно і стільки ж вважають, що вона робить це погано. Лише 10% респондентів вважає, що міліція добре справляється з покладеними на неї обов'язками. Незважаючи на таке ставлення, 80% опитаних будуть звертатися до міліції у разі вчинення проти них будь-яких протизаконних дій.

На питання, чи знають вони свого дільничного інспектора, 44% респондентів сказали, що знають. В оцінках роботи дільничних інспекторів, серед тих людей, які змогли висловити свою думку, позитивні оцінки (19%) переважають над негативними (8%). Половина опитаних не змогли оцінити роботу дільничних інспекторів.

КМІС провів всеукраїнське опитування громадської думки з 4 по 13 грудня. Методом інтерв'ю опитано 2017 респондентів, що мешкають в усіх областях України, у Криму та Києві. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,5%.

Читайте також:

Українки виступили проти проституції на Євро-2012

Справу міліціонерів-сутенерів довели до суду

Американка запропонувала сексуальні послуги за квитки на бейсбол

В Україні будуть саджати на 3 роки за секс із повіями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: