Кожен третій львів’янин вважає себе бандерівцем

Згідно з опитаванням, майже кожен мешканець Львова вважає себе львів'янином та українцем. 9 з десяти опитаних вважають себе галичанами, 8 з десяти - західняками.

Кожен третій мешканець Львова ідентифікує себе з бандерівцями. Про це свідчить соціологічне опитування УЦВГД "Соціоінформ".

Згідно з дослідженням, майже кожен мешканець Львова вважає себе львів'янином та українцем. 9 з десяти опитаних вважають себе галичанами, 8 з десяти - західняками.

Кожен п’ятий опитаний відчуває себе європейцем та кожен третій – бандерівцем. Вдвічі менше вважають себе радянськими людьми.

Як повідомила 2 липня на прес-конференції у Львові директор УЦВГД "Соціоінформ" Наталія Зайцева-Чіпак, що молодші респонденти, то більше серед них тих, хто ідентифікує себе з українцями, галичанами, європейцями. І навпаки, що старші львів'яни, то більше серед них "радянських людей".

Опитування відбувалося 9-20 червня цього року серед львів’ян віком від 18 років і старше. Було опитано 800 респондентів. Статистична похибка становить +/- 3,0%.

Читайте також:

Донецький суд вдруге відмовив Бандері у званні Героя

На Львівщині біля пам'ятника Шухевичу відзначили День Героїв

Табачник отримав СМС із біографією вбитого бандерівцями міністра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: