"Кожен відповідає за епідемічний стан, у якому перебуватиме країна" – Зеленський про спалахи коронавірусу в Україні

"Кожен відповідає за епідемічний стан, у якому перебуватиме країна" – Зеленський про спалахи коронавірусу в Україні

Фото: УНІАН

Правоохоронці зачинили 37 нічних клубів країни.

За здоров’я в умовах епідемії коронавірусу відповідає кожен громадянин: від власників того чи іншого бізнесу і до безпосередньо відвідувачів. Від ставлення українців до карантину залежить, у яком епідемічного стані перебуватиме країна найближчим часом і наскільки швидко вдасться повернутися до звичного ритму життя.

Про це заявив ​​президент України Володимир Зеленський під час традиційної наради 27 липня.

Так, Володимиру Зеленському розповіли про окремі спалахи коронавірусу в країні, це гуртожитки і монастирі. Зокрема, COVID-19 виявлено у Свято-Феодосіївському монастирі і в НТУУ "КПІ". Там наразі проводять дезінфекцію. Основні християнські конфесії через епідемічну ситуацію відмовилися від хресної ходи до Дня Хрещення Русі. 

"Сьогодні відповідальність щодо здоров’я лежить на кожному власнику бізнесу, директорі закладу, менеджері, відвідувачі. Кожен несе відповідальність за той епідемічний стан, у якому перебуватиме країна найближчим часом. І я вдячний усім, хто розуміє цю відповідальність. Ми всі прагнемо повернення до звичайного ритму життя. Але зробити це зможемо, лише здолавши коронавірусну інфекцію", – сказав глава держави.

Своєю чергою, у МВС доповіли, що станом на 27 липня припинено роботу 37 нічних клубів, у яких порушували карантинні норми.

Як повідомлялося, 26 липня КМДА повідомила про спалах коронавірусу в одному з гуртожитків КПІ. Там захворіла третина курсантів. 

Нагадаємо, за минулу добу коронавірус в Україні виявили у 807 людей, 11 летальних випадків, 315 пацієнтів одужали. Загалом  зареєстровано 65 656 випадків COVID-19.

Спалах коронавірусу в гуртожитку КПІ: що відомо

Спалах коронавірусу в гуртожитку КПІ: що відомо

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1305
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація