Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кожна хвилина ув’язнення Сенцова варта цілого життя – Козловський

Відомі українці продовжують закликати співвітчизників до небайдужості.

Колишній в'язень кремлівських найманців Ігор Козловський підтримав українського режисера Олега Сенцова, голодуванню котрого вже виповнилося 30 діб. Учений зізнався, що переживає за долю полоненого, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Голодування Олега Сенцова – з одного боку, це його жертовність, яку він виявляє для того, аби привернути увагу до всіх в’язнів, до їх долі. А з іншого боку, я дуже переживаю за нього, тому що знаю, що кожна хвилина перебування там, в таких умовах, варта цілого життя", - пояснив Козловський. І додав, що для звільнення режисера потрібне максимальне поєднання зусиль усіх, від кого це може залежати. "І я закликаю всю міжнародну спільноту, громадянське суспільство, всіх людей доброї волі, владні структури – об’єднати зусилля для того, щоб звільнити і Олега Сенцова, і всіх бранців Кремля", - наголосив він.

Як уже повідомлялося, раніше із словами підтримки на адресу Сенцова виступив відомий режисер Роман Балаян. Він назвав можливість відпустити бранця останнім шансом для Володимира Путіна відбілити своє обличчя перед світом.

ВідеоНауковець Ігор Козловський підтримав Олега Сенцова

Олег Сенцов голодує вже 30 днів. ТСН продовжує спецпроект на підтримку режисера. І сьогодні - слово науковцю, колишньому в'язню Кремля Ігорю Козловському.

Науковець Ігор Козловський підтримав Олега Сенцова

Залиште свій коментар

Вибір редакції