Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кожні 40 секунд РФ здійснює кібератаку на українські установи – Клімкін

Атакують переважно міністерства та ЦВК.

Російські хакери кожні 40 секунд здійснюють кібератаки на українські державні установи. Таким чином РФ намагається вплинути на вибори президента в Україні.

Про це під час інтерв'ю "Радіо Свобода" розповів міністр закордонних справ Павло Клімкін.

Глава МЗС України повідомив, що найчастіше РФ намагається проникнути в мережі міністерств та Центральної виборчої комісії.

"Це відбувається повсюди, і це абсолютно безпрецедентно, що стосується охоплення, особливо в сфері кібербезпеки. Ось простий приклад: кожні 40 секунд ми спостерігаємо спроби потрапити в наші міністерські комп'ютерні мережі, спостерігаємо кібернапади на Центральну виборчу комісію та інші відомства. Є втручання, яке стосується нашої критичної інфраструктури", – сказав він

За словами міністра умовний "блекаут" на 5-7 днів перед виборами може завдати непоправної шкоди та повністю змінити результати голосування.

"Росія багато намагається зробити, щоб вплинути на вибори, і це стосується не тільки кіберпростору, дезінформації, не тільки блокування активів багатьох українців, політиків, журналістів, це разом з тим втручання в релігійні питання – спроби маніпулювати регіональними релігійними елітами. Якщо комусь хочеться зараз вивчити всебічність гібридного втручання – потрібно приїжджати в Україну", – додав Клімкін.

Нагадаємо, нещодавно Фахівці Ситуаційного центру забезпечення кібербезпеки ДКІБ СБУ разом зі співробітниками Центральної виборчої комісії попередили масштабну кібератаку на комп’ютерне обладнання, що забезпечує роботу офіційного Інтернет-сайту ЦВК.

Відео У Нацполіції не виключають спроб Росії дестабілізувати ситуацію і організувати провокації під час виборів

З березня національна поліція переходить на посилений режим роботи. А за тиждень до голосування на президентських виборах усі дільниці візьмуть під цілодобову охорону. Українська кіберполіція готується відбивати хакерські атаки на сайти та сервери ЦВК. 

У Нацполіції не виключають спроб Росії дестабілізувати ситуацію і організувати провокації під час виборів

Залиште свій коментар

Вибір редакції