Кожний шостий українець готовий голосувати за Януковича

За даними опитування, якби вибори президента відбувалися наступної неділі, то за Януковича проголосували б 16,7% українців.

Якби вибори президента відбувалися наступної неділі, то за Віктора Януковича проголосував би кожний шостий українець. Про це свідчать результати соцопитування, проведеного Центром Разумкова з 1 по 5 квітня 2011 року.

За результатами соцопитування, проведеного Центром Разумкова, якби вибори президента відбувалися наступної неділі, то за Віктора Януковича проголосували б 16,7% українців. За лідера БЮТ Юлію Тимошенко готові проголосувати 13,3% українців.

За лідера "Фронту змін" Арсеній Яценюка готові проголосувати 10% опитаних, за лідера "Сильної України" Сергія Тігіпка - 6,2%, лідера Компартії Петра Симоненка - 3%, лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока - 2,8%.

Проти всіх проголосували б 15,2% українців, не брали б участі у виборах 11,5%, вагалися з відповіддю 16,4%.

Дослідження проводилося з 1 по 5 квітня 2011 року. Було опитано 2009 респондентів віком від 18 років у всіх областях України, Києві та АР Крим. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Відзначимо, що вперше після виборів президента України частка респондентів, які вважають, що нинішня влада гірша, ніж попередня (32,5%) перевищила частку тих, хто вважає, що нинішня влада краща, ніж попередня (18,2%).

Читайте також:

Українцям заборонять голосувати проти всіх

Янукович звернувся до українців: досить жалітись

Земляк Януковича склав вірш "Виктор ты наш лучезарный!" (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: