Кожного чотирнадцятого українця катувала міліція

Особливе занепокоєння міжнародних правозахисних організацій викликає жорстоке поводження під час утримання під вартою в міліції.

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International оприлюднила щорічний звіт про ситуацію з правами людини у світі. Зокрема, у звіті правозахисники наголошують, що одна з головних проблем України - це безкарність винних у порушенні прав людини.

За словами виконавчого директора "Міжнародної Амністії" в Україні Тетяни Мазур, особливе занепокоєння викликають тортури та жорстоке поводження під час утримання під вартою в міліції.

З цим погоджуються і в Українській Гельсінській спілці. За їхніми підрахунками, кожен чотирнадцятий житель України зазнавав катувань з боку міліціонерів. Лише за останній рік таких випадків було майже сто тисяч.

Особи, винні у порушенні прав людини, залишалися без покарання в Україні. Цю проблему в царині прав людини Amnesty International називає головною в своїй щорічній доповіді. Загалом у звіті представлено картину світу, де систематична дискримінація і незахищеність гальмують практичне втілення законодавчих досягнень.

Мазур переконана - в доповіді показаний світ, де держави дуже часто за власним бажанням вирішують, яких прав людини вони будуть дотримуватися, а які – придушувати, і Україна, на жаль, не виняток.

Читайте також:

За вбивство бізнесмена звільнили 15 міліціонерів

Троє міліціонерів зґвалтували затриманого гумовою палицею

Рівненська міліція катувала чоловіка, щоб отримати зізнання

Донецька міліція побила адвоката-пенсіонера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: