КПУ ініціює розпуск Львівської облради за "фашистське рішення"

Комуністів обурила спроба облради демонтувати пам’ятник воїну-визволителю в Стрию.

Компартія України збирає документи для того, щоб ініціювати розпуск Львівської обласної ради через прийняте нею 7 квітня рішення про демонтаж пам’ятника воїну-визволителю у Стрию.

Про це 15 квітня повідомив народний депутат від фракції КПУ Олександр Голуб.

"Комуністи радикально ставляться до такого рішення Львівської обласної ради . Коли ми отримаємо всі потрібні документи, то будемо вимагати розпуску Львівської обласної ради", - зазначив нардеп. Він назвав згадане рішення Львівської облради фашистським.

"Безумовно, такі рішення йдуть на розкол країни і сприяють росту фашистських настроїв в Україні. Будь-яка держава має жорстко на таке реагувати", - зауважив Голуб.

Нагадаємо, раніше Львівська облрада за ініціативою ВО "Свобода" звернулася до міського голови Стрия та депутатів Стрийської міської ради з вимогою демонтувати пам'ятник радянському воїну-визволителю у центрі міста.

На думку ВО "Свобода", пам'ятник у центрі Стрия символізує агресивний мілітаризм радянської епохи, також не має меморіального значення і не прив'язаний до конкретних історичних подій, що відбувалися на Стрийщині.

Але Стрийська міськрада не підтримала ідею щодо знесення пам’ятнику. На сесії міськради за демонтаж монумента висловилися лише 10 з 44 депутатів.

Читайте також:

Пам'ятник воїну-визволителю на Львівщині зносити не будуть

На Полтавщині встановили пам’ятник ДАІшнику

Пам’ятник Леніну підірвали з тилу

У Полтаві вибухнув скандал навколо пам’ятника Гітлеру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: