КПУ підозрює, що розлучення Симоненка спровокувала Тимошенко

Компартія не збирається обирати собі нового керівника, хоча Петро Симоненко й виявився замішаним у скандалі.

Комуністична партія України не збирається змінювати лідера через гучне розлучення Петра Симоненка. Втім, скандал погани відбився на іміджі комуністів, розповів народний депутат від КПУ Леонід Грач.

З приводу розлучення Симоненко ніхто проводити з'їзд не стане, повідомив Грач. Як відомо, нещодавно у ЗМІ з’являлися заяви про те, Симоненка можуть виключити за "не зовсім моральну поведінку".

"Чому хтось вважає, що буде зміна лідера? Партія не збирається нікого міняти. Дотримуватимемося принципу: за одного битого сім небитих дають", - зазначив він.

Водночас нардеп прокоментував "нібито свою бажання змінити Симоненка". "Хочу всім сказати - я і так лідер партії. Як особа я затребувана людина. А бути формальним лідером немає бажання. Якби я цього хотів, то міг би стати їм вже давно", - заявив він.

Грач порадив Петру Симоненку серйозно задуматися про сім'ю, про життя, яке він прожив з сім'єю. "І зокрема про те, що розповідає його нова супутниця Оксана в інтерв'ю ЗМІ. Своїми розповідями вона завдала більше шкоди, ніж інші інформаційні повідомлення. Сьогодні по партії битимуть. Адже ми стоїмо не тільки на ідеологічних принципах, але і позиціях високої моралі. А після цього випадку дуже важко нам судити когось іншого", - сказав він.

Втім, Грач не виключив, що скандал міг бути спровокованим з боку політичних опонентів. Можливо, за його словами, йдеться про піарників Юлії Тимошенко.

"Симоненко незручний для неї як кандидат в президенти, який має значну підтримку на південному сході країни. А після сімейного скандалу буде украй скрутно переконати потенційних виборців в чомусь, закликати їх на свою сторону", - вважає комуніст.

Нагадаємо, наприкінці січня поточного року про розлучення з головним комуністом повідомила його дружина Світлана Симоненко – причому зробила це в ефірі телебачення. З’ясувалося, що голова КПУ пішов від дружини, з якою знайомий ще зі школи, до журналістки Оксани Ващенко, молодшої від нього на 25 років. Від коханки у Симоненка народилася дитина.

Читайте також:

У Петра Симоненка народилася позашлюбна дочка від журналістки
Лавринович впевнений: його місце займе комуніст
У КПУ кажуть, що на партію тиснуть з RosUkrEnergo
БЮТ дозволить комуністам керувати Верховною радою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: