КПУ просить Мєдвєдєва захистити Крим від України

Кримські комуністи просять РФ захистити їхні права, які начебто порушує українська влада.

Комуністи Криму звернулися до президента Росії Дмитра Мєдвєдєва "з проханням сприяти кримському суспільству в боротьбі за його законні права".

Відповідну пропозицію народного депутата від КПУ Леоніда Грача ухвалило Всекримське Віче, яке 19 січня відбулося у Сімферополі.

Зібрання також ухвалило вимогу до керівництва України. Від влади вимагають забезпечити Криму реалізацію його конституційних повноважень.

Грач впевнений, що кримська конституція передбачає низку прав, якими володіє республіка, і які сьогодні порушуються.

"Всупереч положенню конституції Криму, що гарантує участь кримського суспільства у виробленні зовнішньополітичного і зовнішньоекономічного курсу країни, Криму нав'язується курс на вступ в НАТО. А Чорноморський флот Росії, що є гарантією соціальної стабільності і безпеки Криму, намагаються вигнати з півострова", - йдеться у заяві Віча.

Крім того, його учасники пожалілися, що сьогодні "порушується право Криму на вільне використання російської мови у всіх сферах суспільного життя". "Податки, що збираються в Криму, не надходять до бюджету республіки, як це передбачено її конституцією. В результаті у розпорядженні Криму опиняється майже в три рази менше коштів, ніж має бути в разі виконання закону", - йдеться у заяві.

"Продовження нинішнього курсу української влади загрожує соціальним вибухом, перетворенням Криму на вогнище міжнародного конфлікту", - пояснили причину свого звернення до російської влади учасники Віча.

Читайте також:

Росія може напасти на Україну через газову трубу

Комуністи хочуть залишити флот РФ в Україні

Комуністи і регіони не люблять тварин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: