КПУ проти Сі-Бризу

Одеські комуністи заявили про намір провести масові акції проти міжнародних військових навчань "Сі-Бриз-2007" на Одещині та Миколаївщині.

Одеський обласний комітет Комуністичної партії 4 липня заявив про намір провести масові акції протесту проти міжнародних військових навчань "Сі-Бриз-2007", які планується провести в Одеській і Миколаївській областях.

Плакат анти-НАТО
Такі бігборди можна було побачити на вулицях Феодосії минулого року.
Про це сказано в повідомленні, розміщеному на сайті КПУ.

"Опираючись на волю городян, висловлену на народному референдумі в Одесі, проведеному КПУ 31 березня 2007 року (опитано 276 000 одеситів), коли 97% проголосували проти вступу України до НАТО й проведення навчань "Сі-Бриз - 2007" у нашому регіоні, "Одеський антинатовський комітет самооборони" починає масові акції протесту проти навчань із 4 липня", - сказано в повідомленні.

Представники КПУ вже подали спільну заявку в місцеві органи влади на проведення безстрокового пікету й установку наметового містечка на Морському вокзалі в Одесі.

КПУ заявляє, що їй відомо про те, що командуванням навчань "Сі-Бриз - 2007" передбачено кілька варіантів передислокації військ, саме у зв'язку з можливими акціями протесту.

"Одеський антинатовський комітет самооборони" заявляє про свою готовність гнучко реагувати на всі можливі зміни по ходу навчань", - сказано в повідомленні.

КПУ проти Сі-Бризу
(Фото: ukraine-nato.gov.ua)
За повідомленням, основну агітацію буде розгорнуто проти військових підрозділів США й Німеччини.

Як повідомляв iPlus, раніше про намір зірвати навчання оголосив Блок Наталії Вітренко.

Міноборони планує в липні провести в Одеській і Миколаївській областях міжнародні тактичні навчання "Сі-Бриз - 2007" за участі близько 1,2 тис. військовослужбовців з 13 країн світу.

Україна буде представлена 10 кораблями, 3 літаками, 8 вертольотами.

Раніше президент Віктор Ющенко дозволив відповідним указом провести багатонаціональні військові навчання на території України за участі іноземних військових, у тому числі навчання "Сі-Бриз - 2007".

6 квітня Верховна рада дозволила допуск іноземних військових в Україну для навчань в 2007 році.

Нагадаємо, минулорічні навчання "Сі-Бриз-2006" були зірвані численними акціями протесту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: