КПУ сформувала список

Комуністична партія завершила процес висунення кандидатів для включення до загальнопартійного виборчого списку на дострокові вибори до ВР.

Комуністична партія України завершила процес висунення кандидатів для включення до загальнопартійного виборчого списку на дострокові вибори до Верховної ради України.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі КПУ.

Петро Симоненко
Архів
КПУ особливо наголошує на відсутності у своєму списку олігархів
У партії відзначають, що на відміну від інших політичних сил висунення кандидатів до виборчого списку КПУ проходило, як і в попередні роки, знизу, максимально відкрито.

Зокрема, кожна партійна організація мала нагоду вільно і демократичним шляхом визначити найбільш гідних членів партії і безпартійних, які у складі фракції комуністів у Верховній раді наступного скликання відстоюватимуть інтереси простих людей, інтереси України.

Крім того, в прес-службі зазначили, що на місцях було підтримано заклик до омолоджування партійних лав і депутатського корпусу КПУ. Зокрема, кількість кандидатів для включення до загальнопартійного списку, чий вік перевищує 60 років, становить 7,5%, а тих, кому ще не виповнилося 40 – більше 20%.

При висуненні кандидатів велика увага приділялась рівню освіти майбутніх парламентаріїв. Кількість кандидатів, які мають середню освіту, становить 4%, базову вищу – 9,5%, вищу – 86,5%.

«Основною і принциповою якісною відмінністю виборчого списку Компартії є те, що в ньому немає олігархів і тих, хто лобіює їхні інтереси», - наголошує прес-служба.

При цьому, серед кандидатів налічується 36 робітників і селян, стільки ж приватних підприємців, 30 викладачів середніх і вищих навчальних закладів, 5 студентів, 10 лікарів, 12 народних депутатів, представники інших соціальних груп українського суспільства. 20% кандидатів – жінки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: