КПУ та ПСПУ можуть заборонити

Експерти Агентства моделювання ситуацій допускають, що потенційна коаліція в складі БЮТ і НУ-НС ініціюватиме заборону діяльності КПУ та ПСПУ.

Експерти Агентства моделювання ситуацій допускають, що потенційна коаліція в складі Блоку Юлії Тимошенко й блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" ініціюватиме заборону діяльності Комуністичної партії й Прогресивної соціалістичної партії.

Про це сказано в повідомленні АМС.

Петро Симоненко
УНІАН
Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко
"За інформацією наших джерел, праві партії всередині майбутньої коаліції вже готують законодавчі ініціативи щодо заборони діяльності, на їхню думку, "антидержавних" партій і організацій", - сказав заступник директора АМС Олексій Голобуцький.

До таких партій, за даними Голобуцького, коаліція "правого" спрямування може віднести КПУ, ПСПУ, а також ряд громадських організацій проросійської спрямованості.

"По суті, це буде чи не перша "права" коаліція у Верховній раді, навіть незважаючи на явно "лівацькі" ініціативи Юлії Тимошенко", - вважає він.

Експерт вважає ймовірними також публічні судові процеси з осудом злочинів комуністичного режиму.

Наталія Вітренко
Архів
Лідер Прогресивної соціалістичної партії України Наталія Вітренко
"Праві партії можуть піти й на проведення в Україні своєрідного "Нюрнберзького процесу" над комуністами, а Тимошенко для того, щоб зберегти коаліцію, цілком може на це погодитися", - сказав він.

Як повідомляв iPlus, президент Віктор Ющенко підтримує намір БЮТ і НУНС створити більшість у Верховній раді 6-го скликання й коаліцію.

15 жовтня Блок Юлії Тимошенко й Блок "Наша Україна - Народна Самооборона" домовилися створити коаліцію в Раді 6-го скликання.

Експерти прогнозують стабільність коаліції Блоку Юлії Тимошенко й Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" до початку президентських виборів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: