КПУ виключила 82 членів кримської організації "за антипартійну діяльність"

Кримські комуністи, яких виключили з партії, звинуватили Симоненка в тому, що він дав можливість донецьким капіталістам затоптати ідеї марксизму в бруд.

Керівництво КПУ виключило з партії 82 членів Кримської республіканської організації з формулюванням "за антипартійну діяльність".

Про це пише видання КоммерсантЪ-Украина.

У Києві в понеділок відбулося засідання президії Центрального комітету КПУ, на якому було прийнято рішення виключити 82 членів Кримської республіканської організації (КРО) "за антипартійну діяльність, що виразилася в грубому порушенні статуту КПУ".

Їх звинуватили у невиконанні грудневої постанови об'єднаного пленуму ЦК, в "ревізії цих рішень, умисному створенні умов для розколу КРО КПУ і партії в цілому, участі в антипартійних заходах 15 січня".

Виключені з лав КПУ її кримські представники різко розкритикували дії керівництва партії, вважаючи, що рішення було прийнято в порушення партійного статуту. Так, колишній перший секретар Кіровського райкому Михайло Рямбов заявив, що він член виборного органу, без відома якого не можна виключати з партії.

Він також зазначив, що входить до лав Компартії з 1966 року і є сином людини, "яка вступала у партію за ленінським призовом у 1924 році". "Не Симоненкові вирішувати ці питання, а якщо вирішувати, то на підставі статуту. Я хотів би, щоб зібралися члени райкому і висловили свою думку", - зазначив Рямбов.

Колишній член Сімферопольської міської організації Тетяна Єжова (у лавах Компартії з 1978 року) впевнена, що, виключивши з партії кримську верхівку КПУ, керівництво партії завдало шкоди "цілому комуністичному руху України". "Мені здається, це вже якась агонія і у першого секретаря (Симоненка), і у президії ЦК", - сказала вона, додавши, що, навіть незважаючи на рішення керівних органів КПУ, "залишається комуністом і не збирається зраджувати свої переконання".

"Свою правоту і членство в партії кримчани мають намір відстоювати в суді", - розповів народний депутат Леонід Грач. Він упевнений, що найближчим часом ЦК КПУ прийме рішення про ліквідацію всієї кримської партійної організації.

"Петро Симоненко вже настільки прогнувся перед донецьким капіталом, що йому наплювати на все - на ідеологію, на статут, на людей. Прийнята постанова - це розправа над найкращими людьми Криму, і підкорятися цим документам парторганізації не мають наміру. Симоненко веде до того, щоб розвалити партію і дати можливість капіталістам затоптати ідеї марксизму в бруд. Тільки цього йому не буде дозволено зробити!", - заявив Грач.

Нагадаємо, 15 січня в Сімферополі відбулася позачергова конференція КРО КПУ, на якій було обрано новий склад і першого секретаря кримського рескому Компартії. Цю посаду зайняла Наталя Штепа. Перестановки в КРО відбулися після того, як 11 грудня 2010 року пленум ЦК КПУ "за дії, спрямовані на дискредитацію партії", вивів зі свого складу і звільнив з посад першого і другого секретарів рескому Леоніда Грача та Юрія Аксютіна.

У відповідь республіканський комітет ініціював проведення позачергового пленуму, який поновив на посадах Грача та Аксютіна. Проте вже через два дні президія ЦК розпустила кримський реском і виключила з партії і фракції КПУ у Верховній раді Леоніда Грача.

Читайте також:

Кримські комуністи обрали своїм новим лідером жінку

Комуніст Грач заявив, що Партія регіонів навчає молодь обману

Комуністи показали скандальний фільм про регіоналів (відео)

Кримські комуністи назвали регіоналів фашистами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: