КПУ вимагає всією країною відзначити внесок Леніна в самостійність України

У Раду внесено постанову, що передбачає проведення по всій Україні урочистих заходів до 140 річниці з дня народження Леніна.

26 березня лідер Компартії Петро Симоненко зареєстрував у Верховній раді проект постанови про святкування 22 квітня 140 річниці з дня народження Володимира Леніна.

"Все, що він (Ленін) зробив для самостійності України, заслуговує, щоб цей день був відзначений належним чином", - вважає Симоненко.

Як розповів народний депутат Леонід Грач (Компартія), постанова передбачає проведення по всій Україні урочистих засідань, зборів, покладання квітів до пам’ятників Леніну, а також "прибирання територій навколо пам’ятників лідерам радянської епохи".

"Хотілося б, щоб українські політики підтримали нашу постанову. Але навіть якщо не підтримають, ми все одно святкуватимемо 22 квітня! У нас вже випущені пам’ятні ленінські медалі до ювілею. Проводитимемо урочисті засідання, концерти, вручатимемо медалі, а молодь прийматимемо до лав Компартії і вручатимемо партійні квитки", - пообіцяв Грач.

Читайте також:

У Білорусі оголошено конкурс на найкращий твір про Леніна

Під Києвом ультраправі знесли пам'ятник Леніну

У Волинській області обезголовили пам'ятник Леніну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: