КПУ: Якщо Янукович не відмінить указ про героїзацію Бандери, то коаліції не буде

Комуністи вимагають від Януковича позбавити Бандеру звання Героя, щоб "не зрадити народ".

Компартія України відмовиться від співпраці з Партією регіонів, якщо Віктор Янукович не відмінятиме указ Віктора Ющенка про героїзацію Степана Бандери, як про це говорили Борис Колесников і Ганна Герман.

"Звичайно ж, тоді коаліція з ними неможлива", – заявила депутат парламенту від КПУ Алла Александровська.

"Як відомо, Ющенко займався зміною менталітету українського народу, героїзуючи таких фашистів як Бандера, Шухевич, воїнів ОУН-УПА. Як відомо, комуністи виступали категорично проти цього", – нагадала вона.

"Якщо Партія регіонів займає погоджувальну позицію, а новий президент може видати указ, що відміняє попередні укази, якщо Янукович цього не зробить, то фактично вони зраджують народ, який вибрав Януковича на цю посаду. Адже це було одним з дуже серйозних моментів в його передвиборній програмі. Партія Регіонів неодноразово декларувала негативне відношення до героїзації ОУН-УПА", – підкреслила Александровська.

"Між першим і другим туром ми розглядали політичне питання для себе. Ми сформулювали платформу, заклавши певні вимоги. Зокрема це. Ми звернулися з цієї платформи до Януковича – якщо він розділяє нашу позицію, то ми його підтримуємо. Якщо Янукович змінює свою позицію, то він зраджує позицію виборців. А для нас позиція виборців важливіша", – завірила вона.

"Якщо він тепер відмовляється від цієї позиції, то це, звичайно, рушить всі наші домовленості. І ми будемо вимушені, і зробимо обов'язково, негативну оцінку такої позиції", – пообіцяла Александровська.

Як повідомлялося, заступник голови Партії регіонів Борис Колесников заявив, що "ми не схвалюємо, що Бандері присвоїли звання Героя, але піднімати навколо цього шум не хочемо".

Пізніше регіонал Вадим Колесніченко заявив, що знайшов спосіб скасування рішення президента Віктора Ющенка про присвоєння звання Героя України провіднику ОУН Степану Бандері.

За словами народного обранця, юридично забрати звання героя у лідерів українських націоналістів буде складно. Тому "Верховна рада повинна ухвалити закон "Про заборону реабілітації й героїзації фашистських колабораціоністів 1933 - 1945 р." - зазначив політик. Він наголосив, що зокрема має на увазі заборону реабілітації Організації українських націоналістів і Української повстанської армії.

Читайте також:

ПР вигадала, як забрати в Бандери звання Героя України

Путін: лідери Майдану плюнули в обличчя своїм спонсорам

Партія регіонів не відбиратиме у Бандери звання Героя
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: