КПУ за контрактну армію з 2008 року

Петро Симоненко пропонує завершити з 2008 року перехід Збройних сил на службу за контрактом.

Петро Симоненко
УНІАН
Петро Симоненко. (Фото: УНІАН)
Депутат Верховної ради Петро Симоненко (Комуністична партія України) пропонує парламенту завершити з 2008 року перехід Збройних сил і інших військових формувань на комплектування особового складу військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом.

Про це сказано в законопроекті № 1023 "Про завершення переходу Збройних Сил і інших військових формувань на комплектування особового складу військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом", зареєстрованому в Раді 26 листопада.

Законопроектом передбачається завершення переходу з 2008 року на комплектування ЗС і інших військових формувань військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом, що дозволить підвищити обороноздатність і безпека України, забезпечити високий професіоналізм і постійну боєздатність армії.

Автор законопроекту вважає, що прийняття цього законопроекту надасть можливість створити правові умови для вирішення суспільно важливого державного питання - забезпечення надійної обороноздатності країни.

Президент Віктор Ющенко наполягає на переході армії на контрактну основу не раніше 2010 року.

Ющенко наполягає на зміні коаліційної угоди між блоками Юлії Тимошенко й "Наша Україна-Народна Самооборона" у частині зобов'язань переведення армії на контракт.

Блоки Юлії Тимошенко й "Наша Україна - Народна Самооборона" мають намір скасувати строкову службу з 2008 року й перейти до армії на контрактній основі до 2009 року у разі створення коаліції.

Раніше БЮТ обіцяв перевести армію на контрактну основу з 2008.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: